Kurzy pro organizace:

 

Funkční sebeobrana

Kurz zaměřený na zvládnutí situace ohrožení zdraví pracovníka vlivem útoku klienta. V praxi je při jednání s rozrušeným či již agresivním klientem cílem vždy najít nejméně rizikovou cestu pro všechny zúčastněné strany.  Program kurzu seznamuje účastníky se způsoby aktivního převzetí kontroly nad situací, možnostmi, kterými se situace může vyvíjet, procesy jak situaci kontrolovat a dle potřeby řídit. Součásti výuky jsou techniky kontroly a obrany osobního prostoru vycházející z principů bojových stylů Dju Su Kung Fu a Wing Chun. 
 
Absolvent získává praktické znalosti metodiky nácviku a použití technik vitalizace těla a jejich možného použití při sebeobranných situacích. Praktické znalosti o  možnostech převzetí kontroly nad situací, techniky aktivního naslouchání, metody deeskalace. Po kurzu je účastník schopen samostatně čelit přímému útoku úchopem, úderem a kopem,  a zná způsoby jak mu aktivně předcházet. 
 
Kurz je v délce 8 hodin, jednodenní, přezenční.
 
Cena kurzu   -   2600 ,- Kč
 
Výuka možná v Ostravě, nebo v prostorách objednavatele. Po domluvě možno výukové prostory zařídit v místě objednavatele.
 
Rezervace termínů a ifo u mě, tj 737 66 55 58 
 
Kurz je v současné době připraven na akreditaci MPSV