Sebeobrana

 

Nezbytnou součástí běžného života je zbavit se strachu, ze situací, které jakýmkoli způsobem ohrožují naší bezpečnost, zdraví, nebo majetek.

Techniky kontaktní sebeobrany pomůžou získat jistotu ve chvílich nejistoty, procvičují celé tělo, učí koordinaci pohybů a učí nás pohledu beze strachu.

Techniky jsou vybírány individuálně podle Vašich možností s ohledem maximální, účinnosti, jednoduchost a proveditelnost.

 

Sebeobrana laika

 

Seminář zaměřen pro laickou veřejnost, základní pravidla chování při střetu s útočníkem, odhadnutí cíle útoku a převzetí kontroly nad situací.

Návod jak  porazit největšího nepřítele, náš vlastní strach.

Sebeobrana kontaktní, úderová, proti zbrani, sebeobranné situace na zemi.

Použití předmětů denní potřeby při sebeobranných technikách, využití prostředí, způsoby přivolání pomoci.

Techniky a metodika vedení útoku, dokončení sebeobranné situace.

V deseti lekcích obsažené  znalosti pro úspěšné zvládnutí situace na úrovní verbální,  techniky pro odvrácení útoku a minimalizování možnosti vlastní újmy.

Výuka probíhá individuálně nebo ve dvojicích,  podle  potřeb a možností zájemce, formou konzultací v příjemném prostředí RS studia, dle domluvy i ve vlastních prostorách. Po dohodě lze i více členné skupiny.

Sebeobranné situace vycházejí z reálných prožitků,  zkušeností obětí napadení, učí předcházet momentu paralyzování pohybu útočníkem.

Soubor vyučovaných metodik a technik získání kontroly nad útočníkem pochází z mnoha odvětví bojových systémů a je volen s maximálními nároky na jednoduchost provedení a efektivitu..

Po absolvování kurzu získáte ucelený návod jak postupovat při střetu s agresorem a jak dále rozvíjet svojí připravenost, dovednost správně odhadnout a předvídat situaci.

Výuka probíhá o víkendech, po domluvě i přes týden v čas který Vám vyhovuje.

Po absolvování základního kurzu je připraven program podrobnějšího studia.

 

Individuální lekce cca 45 min     650 ,-  Kč

 

Info a registrace 737665558